Nabízíme pojistné šrouby a matice firmy McGard

McGard patří mezi přední výrobce pojistných šroubů a matic už více než 40 let.McGARD logo

V roce 1964 vstoupil McGard na trh s novým typem pojistných šroubů na klíč. Tyto šrouby mají stejné vlastnosti jako ostatní, avšak lze je povolit pouze jedinečným klíčem, což zaručuje výjimečnou ochranu pneumatik a kol. Svým unikátním designem jsou vhodné pro téměř všechny typy kol. Od roku 1977 dodává McGard své výrobky také do prvovýroby. Více než 30 automobilek po celém světě používá tento bezpečnostní systém.
Bezpečnostní šrouby a matice McGard se vyrábějí podle nejnovějších technologií a na základě požadavků automobilového průmyslu. Používá se výrobní metoda studeného vytlačování a odpovídá třídě pevnosti 10.9, ISO 989.

Pojistné šrouby a matice se montují ze dvou oddělených komponentů. Tím umožňuje vyrábět hlavy s extrémní tvrdostí 46 – 54 RC. Každý šroub je opatřen třemi vrstvami niklu a jednou vrstvou mikroporézního chrómu zaručující vysokou odolnost proti korozi. Každá sada je obsahuje 17-ti místný bezpečnostní kód. V případě ztráty bezpečnostního klíče je možno pomocí tohoto kódu objednat  u nás nový klíč.

McGARD proč je nejlepší?

  1. 8 různých velikostí klíče McGARD jako jediný výrobce používá 8 velikostí pro nástrčný klíč, které odpovídají originálnímu vybavení vozidel.
  2. Uživatelsky přívětivé. Díky přesnému zpracování se klíč snadno nasazuje a je stabilní, což snižuje riziko poškození klíče.
  3. Jedinečná ochrana. Počítačem generované klíčové vzory umožňují nekonečné množství kombinací. Konstrukce klíče prakticky znemožňuje povolení jiným nástrojem, než originálním klíčem.
  4. Dokonalá antikorozní úprava. Pojistné šrouby a matice jsou opatřeny třemi vrstvami niklu a jednou vrstvou mikroporézního chromu.
  5. Použité materiály. Šrouby a matice jsou z oceli vyráběné speciálně pro McGARD. Je použita kalená a popouštěná ocel pro zazajištění optimální hloubky tvrdosti.(na rozdíl od cementování, což je jen povrchová ochrana).
  6. Závity. Závity šroubů a matic odolávají pevnosti v tahu 930 - 1100 M/mm2.
  7. Dosedací plochy. McGARD platí v oboru za standard. Přesnost zpracování dosedacích ploch převyšuje požadované normy o 30%.